Kolekcja Gaia Jesień-Zima 2015

Nowości   /  08 września 2015

Autor: Basia

Ostatnio skupiałyśmy się na Modzie w stylu SPORTY oraz odzieży idealnej do pracy (Back to Office). W naszym sklepie Avaro.pl pojawiają się nie tylko nowości odzieżowe. Znajdziecie tam również śliczne komplety bielizny. Dziś chciałabym pokazać Wam najnowszą kolekcję od marki Gaia 🙂 Bierzcie swój laptop, telefon lub tablet i chodźcie ze mną w krainę bielizny marki Gaia, kolekcji Jesień – Zima 2015.

Wśród najnowszych kompletów znajdziecie modele, które głównie utrzymane są w stonowanej kolorystyce. Modele Aisha oraz Elin przypadną do gustu wielbicielkom gładkich biustonoszy. Zdecydowana większość miseczki pozbawiona wzorów, natomiast górę zdobi delikatna koronka z motywem kwiatów, na modelu Elin, oraz symetryczne wzory na modelu Aisha. Oba biustonosze wyglądają naprawdę ładnie. Znalazł się pośród nowej kolekcji również model, który jest przeciwieństwem tych właśnie wspomnianych. Szkocka krata z dominującym czerwonym kolorem oraz idealnie pasującymi majtkami do kompletu – to właśnie model Charlotte. Zdecydowanie spodoba się on zwolenniczkom kolorowych biustonoszy.

Co sądzicie o najnowszej kolekcji marki Gaia? Rzućcie na nią okiem i napiszcie w komentarzu, który komplet najbardziej przypadł Wam do gustu 🙂

Pełną kolekcję, wraz z nieco starszymi modelami, znajdziecie tutaj Kolekcja Gaia Jesień – Zima 2015

1 komentarz dla “Kolekcja Gaia Jesień-Zima 2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
*
*